Відділ інформаційного забезпечення активно бере участь у написанні та реалізації різного роду освітніх та дослідницьких проектів.

«Академічна взаємодія у протидії плагіату»

Відділ активно співпрацює з Міжнародним фондом «Відродження», зокрема нами було підготовано проект
програми «Академічна взаємодія у протидії плагіату», який успішно пройшов відбір та завдяки новизні і актуальності був розглянутий поза конкурсом. Реалізація проекту розпочнеться з січня 2016 року.

«Horizon 2020»

Зокрема, в травні 2015 р. командою Відділу підготовано та подано на розгляд Європейської комісії проект за рамковою програмою «Horizon 2020», за напрямом «Соціальні виклики»

« Erasmus+ «Розвиток потенціалу в галузі вищої освіти»»

Відділ залучений до розробки та написання проектів за програмою Європейського Союзу «Еразмус+». 2016 року, уже вдруге, Відділом було підготовано та подано 6 проектів на розгляд Європейської Комісії  за напрямом «Розвиток потенціалу в галузі вищої освіти».

Загалом, Відділ, цьогоріч долучився до 11 проектів у одному з яких Університет є координатором (EPMIS: EDUCATIONAL PROCESS MANAGEMENT INFORMATION SYSTEM FOR UKRAINIAN HIGHER EDUCATION INSTITUTIONS: FROM BUSINESS ANALYSIS TO SOFTWARE DESIGN AND IMPLEMENTATION).У 2017 році командою Відділу інформаційного забезпечення підготовлено та подано на розгляд Європейської Комісії за напрямом «Розвиток потенціалу в галузі вищої освіти» 3 проекти у двох з яких Львівський університет є координатором (BLAME: Blended Learning and Alternative Methods of Education: online courses in formal education і EPMIS: Educational Process Management Information System for Universities of Eastern Partnership: from business analysis to software design and implementation)

Збереження культурної спадщини (AFCP)

Відділом було підготовано та подано два проекти на отримання гранту від Посольського фонду США Збереження культурної спадщини (AFCP): «Реставрація даху пам’ятки архітектури, корпусу Львівського національного університету імені Івана Франка» та «Великий проект» Збереження культурної спадщини (AFCP) «Реставрація та реконструкція споруди на пл. Галицькій, 10 у Львові»

 

Крамничка брендових речей FRANKOstore

FRANKOstore  – перша офіційна крамничка з брендованою продукцією ЛНУ ім. І. Франка;

FrankoStore чекає усіх своїх прибічників на Спільнокошті https://biggggidea.com/project/frankostore/ .Там можна прочитати про історію створення, мету крамнички та познайомитися з командою проекту.