Цьогорічна вступна кампанія принесла чимало нового для абітурієнтів. Із багатьма нововведеннями розібратись доволі складно. Жорстка конкуренція серед навчальних закладів провокує не лише необхідність подати максимально інформацію про спеціальностях, на яких можна навчатися, а й пояснити абітурієнтам, як подати документи, на що варто звернути увагу і які «правила гри» діють. Саме з такою метою у Львівському національному університеті ім. І. Франка від початку вступної кампанії діє 19 консультаційних центрів, які надають допомогу абітурієнтам при поданні електронних заяв. У Приймальній комісії пояснили, що такі центри дозволяють уникнути напливу абітурієнтів та покращити якість консультацій.
Як повідомив Юрій Еліяшевський, заступник відповідального секретаря по Приймальній комісії, здебільшого послугами Консультаційного центру користуються абітурієнти, що проживають у сільській місцевості і не мають доступу до мережі Інтернет, а також ті, які не мають засобів для подачі документів через Інтернет (комп’ютерів, сканерів), і ті, кому важко розібратись з алгоритмом подачі заяви електронним способом.
Додамо, абітурієнти, що мають право на першочергове зарахування, після подачі усіх заяв у електронній формі в університет, можуть надіслати на спеціально створену електронну скриньку pilha2016@lnu.edu.ua скани документів, що підтверджують їхнє право на першочергове зарахування. Саме таку роботу допомагають зробити і у Консультаційних центрах.
У кожному із центрів працює кілька студентів, які проходили спеціальний навчальний інструктаж Приймальної комісії про порядок роботи з електронним вступом. Вони дають вступникам вичерпні відповіді на запитання, що їх цікавлять, а також допомагають подати документи.
До прикладу, у головному корпусі в 116 аудиторії – працює позмінно десять другокурсників. Там до послуг абітурієнтів 18 комп’ютерів, а також уся необхідна техніка.
Юрій Еліяшевський відзначає, що зараз у консультаційних центрах немає напливу абітурієнтів, щодня в середньому обслуговують 50 осіб. Однак у перші дні вступної кампанії у Центри зверталася набагато більша кількість вступників. Здебільшого вони з’ясовували, як подати документи тільки на контракт або як подати документи і на контракт, і на бюджет.
Ознайомитись із адресами Консультаційних центрів можна тутhttp://www.lnu.edu.ua/v-universyteti-pratsyuyut-konsultats…/.
Вони працюють у робочі дні з 09.00 до 18.00, а у суботу – до обіду.
Центри здебільшого розміщені у приміщені комп’ютерних класів та у деканатах факультетів.
13680734_1034404840006990_1145235263486251859_n IMG_5838