В Україні завершилась вступна кампанія-2016, одним із лідерів за кількістю поданих заяв був Львівський національний університет імені Івана Франка. Відтак уже відомо, які спеціальності у Львівському національному університеті ім. І. Франка були цього року найпопулярнішими серед абітурієнтів.
Топ-5 спеціальностей Львівського університету ім. І. Франка виглядає так:
– Право (юридичний факультет);
– Переклад (англійська мова, факультет іноземних мов);
– Англійська мова та література (факультет іноземних мов);
– Міжнародні відносини (факультет міжнародних відносин);
– Туризм (географічний факультет).
Слід додати, що вже вчора 01.08.2016 р. абітурієнти дізнались, чи змогли вони отримати місце державного замовлення. Інформація про рекомендованих до зарахування на бюджетні місця з 12 години 1 серпня розміщена на сайті вступної кампанії Університетуhttp://admission.lnu.edu.ua/ Також інформація про зарахування абітурієнта з’явилась в його особистому кабінеті, через який вступник подавав заяву, та на сайті vstup.info.
До 18.00 5 серпня абітурієнти, які вступили на бюджет, повинні привезти оригінали документів в приймальну комісію. 6 серпня будуть оприлюднені списки зарахованих на бюджетні місця.
Абітурієнти, які не отримали місце держзамовлення, до 10 серпня можуть написати заяву на вступ на контракт. До 12 серпня відбудеться зарахування вступників на денну форму за контрактом.
Нагадаємо, цього року Львівський національний університет ім. І. Франка другий у рейтингу вишів за популярністю в абітурієнтів.

інфографіка