Відділ інформаційного забезпечення активно бере участь у написанні та реалізації різного роду освітніх та дослідницьких проектів.

Відділ активно співпрацює з Міжнародним фондом «Відродження», зокрема нами було підготовано проект
програми «Академічна взаємодія у протидії плагіату», який успішно пройшов відбір та завдяки новизні і актуальності був розглянутий поза конкурсом. Реалізація проекту розпочнеться з січня 2016 року.
Зокрема, в травні 2015 р. командою Відділу підготовано та подано на розгляд Європейської комісії проект за рамковою програмою «Horizon 2020», за напрямом «Соціальні виклики»
Відділ залучений до розробки та написання проектів за програмою Європейського Союзу «Еразмус+». 2016 року, уже вдруге, Відділом було підготовано та подано 6 проектів на розгляд Європейської Комісії  за напрямом «Розвиток потенціалу в галузі вищої освіти». Загалом, Відділ, цьогоріч долучився до 11 проектів у одному з яких Університет є координатором (EPMIS: EDUCATIONAL PROCESS MANAGEMENT INFORMATION SYSTEM FOR UKRAINIAN HIGHER EDUCATION INSTITUTIONS: FROM BUSINESS ANALYSIS TO SOFTWARE DESIGN AND IMPLEMENTATION).

У 2017 році командою Відділу інформаційного забезпечення підготовлено та подано на розгляд Європейської Комісії за напрямом «Розвиток потенціалу в галузі вищої освіти» 3 проекти у двох з яких Львівський університет є координатором (BLAME: Blended Learning and Alternative Methods of Education: online courses in formal education і EPMIS: Educational Process Management Information System for Universities of Eastern Partnership: from business analysis to software design and implementation)

Відділом було підготовано та подано два проекти на отримання гранту від Посольського фонду США Збереження культурної спадщини (AFCP): «Реставрація даху пам’ятки архітектури, корпусу Львівського національного університету імені Івана Франка» та «Великий проект» Збереження культурної спадщини (AFCP) «Реставрація та реконструкція споруди на пл. Галицькій, 10 у Львові»

 

Також, Відділ ініціює та розробляє нові прогресивні проекти в межах Університету.

  1. Проект візуалізації структури Університету відповідно до наказу про розподіл обов’язків включаючи ієрархічні зв’язки.

Метою проекту є прописання  чіткої ієрархічної структури відділів та підрозділів Університету.

  1. Профорієнтаційний захід для школярів Львова та Львівської області «Поринь у світ науки»

Метою проекту є викликати інтерес у молоді до науки та популяризувати її.

  1. Проект «Візуальної репрезентації Університету»

Проект ініційовано та успішно реалізовано задля демонстрації архітектурної краси та величі Університету, з більш як 350-ю історією; відображення за допомогою фото духу університетського академічного середовища.

Спільно з іншими підрозділами Університету Відділ бере активну участь у різних освітніх проектах. Детальніше про проекти розвитку Університету Ви можете дізнатись за посиланням.