З 1 вересня 2016 року Львівський національний університет імені Івана Франка відкриє свої двері для тисяч першокурсників. Дехто з них народився і живе у Львові, інші ж приїдуть на навчання з різних куточків України. Однак, для кожного перші дні стануть найважчими, адже усе буде ще нове і незвідане. Тому, щоб якнайшвидше адаптуватися до університетського життя, краще вивчити усі важливі маршрути, дізнатися, де розташовані корпуси, бібліотеки чи просто можна смачно пообідати, абітурієнти можуть скористатися інтерактивною картоюhttp://www.lnu.edu.ua/…/contact-information/interactive-map/ розміщеною на офіційному сайті Університету.

На карті позначені усі факультети, коледжі, гуртожитки та бібліотеки Університету. За допомогою спеціальної опції у нижньому правому куті карти можна визначити своє місце перебування і прокласти найкращий маршрут до потрібного корпусу. Така опція знадобиться тим першокурсникам, які приїхали на навчання з інших населених пунктів і поки ще не встигли добре вивчити місто. А у верхньому лівому куті на карті є меню «Позначки», за допомогою якого можна знайти їдальні, стоянки, комп’ютерні класи, музеї, архіви, медпункти та зупинки.
Інтерактивна карта буде корисною і під час відпочинку, адже на ній позначені місця, де можна цікаво провести вільний час: університетський Центр культури та дозвілля, актова зала, ботанічні сади, спорткомплекси, спортзали, басейни, парки.
Нагадаємо, уже відомі імена тих абітурієнтів, які навчатимуться у Львівському національному університеті ім. Івана Франка на бюджеті. Абітурієнти, охочі навчатися у виші за контрактом, повинні написати відповідну заяву до 10 серпня.
Цього року Львівський національний університет ім. Івана Франка у десятці ВНЗ, які суттєво збільшили держзамовлення.