15 грудня відбувся Різдвяний раут “Наш університет”.
Хотілося подякувати абсолютно всім, хто завітав до нас у цей вечір. Дякуємо за присутність і за те, що стали частинкою нашого свята. Ми вдячні Вам за небайдужість до Франкового університету, до нашого студентства та до освіти загалом. Дякуємо за створення чудової атмосфери, за Ваші усмішки та привітання.
Щодо аукціону, який відбувся у рамках вечора – разом нам вдалося здійснити задумане та сподіваємося, що це лише перший маленький крок до позитивних змін, які ми реалізуємо спільними зусиллями. Ми невимовно вдячні гостям, партнерам, митцям, тим, хто надав лоти для аукціону, артистам та кожній людині, яка вклала частинку своєї праці у цей захід.

Нагадуємо, що нашими партнерами були:
Mercor UA DoorsSoftServeGlobalLogic UkraineMOYO.ua CotnarGrande ValléeМоршинськаTeplyy DesignДефілядаФотоагентство LUFA;
Наша мистецька підтримка:
Лев Скоп, Любомиру Медведю, Тарасу Лозинському, Остапу Патику, Наталі Федишин, “Благодійному фонду родини Демкур», етнобрендам Етно-галерея Роксоляни Шимчук / Roksolyana Shymchuk Ethno-galleryЧичеріChernikovaҐудз • Goodz • Гудз •SternatРечі СилиІконописна майстерня св. Антонія, арт-платформі Ковчег “Україна” та наші студенти і викладачі;
Окрема подяка – Камерному оркестру Університету, етно-гурту ЯгОди,Софія Федина/ Sofiya Fedynaі, Олегу Лихачу, гурту Rockoko Official і студенткам факультету культури та мистецтв за прекрасну атмосферу на нашому «Різдвяному рауті».